Draugai

Mūsų draugai

Čia gali pakliūti ir tu.

,,Mažųjų Karalystė" - tai nereali vieta šėlti vaikams ir labai patogi tėveliams.

Kaip sako folkloras: "Vaikams privalome duoti du dalykus – šaknis ir sparnus." (JAV žurnalistas Hodding Carter)

"ŠAKAR MAKAR" erdvėje gausu ne tik žaislų, bet ir edukacinių priemonių, tam, kad Jūsų vaikas žaisdamas lavėtų, domėtųsi supančia aplinka ir kiekvieno apsilankymo metu išmoktų kažką nauja bei patirtų naujų potyrių.

Laukiame Jūsų "ŠAKAR MAKAR" žaidimų kambaryje Pilaitėje, Vilniuje!

"Kikilio lizdas" – jaukus vaikų žaidimų kambarys Jums ir Jūsų vaikučiams siūlantis išskirtines privačias šventines programas bei žaidimų erdvę su karstyklėmis, supynėmis, dėlionėmis ir kitomis atrakcijomis.
Čia Jūsų laukia jauki ir saugi aplinka, “Dione” ledai ir pieno-ledų kokteiliai, ekologiška PURO Fairtrade kava bei vaikų pamėgti Kikilio skanėstai - pyragaičiai ant pagaliuko (cake pops'ai).

Žaidimų kambarys “Juokų maišelis“ – nauja, jauki, saugi ir spalvinga erdvė vaikams. Žaidimų kambaryje įrengta saugi žaidimų aikštelė su batutu, laipynėmis, čiuožykla ir margaspalvių kamuoliukų baseinu. Patys mažiausieji ras daug edukacinių žaidimų, galės piešti ant sienos ar žaisti jiems skirtoje erdvėje.Žaidimų kambaryje įrengta ir atskira margaspalvė erdvė vaikučių šventėms.

Važiuodami pro vaizdingas Alantos apylinkes pamatysite ne tik nuostabius gamtos vaizdus, bet ir ne vieną piliakalnį ar pilkapį, kurių šiame krašte gausu. Vienas jų yra prie pat „Baltų žemės“ sodybos – žiloje senovėje, pasak archeologų, čia gyveno senieji žyniai ir vaidilos, kūreno šventąją ugnį ir dosniai aukojo dievams.

Gyvos ir emocingos fotografijos, įstabios ir nepaprastos dovanos jūsų šventėms!